Kontakty

Česká paintballová liga > Kontakty

náš organizační tým

speaker
Petr Papež
CEO

E-mail: papez@paintball-plzen.cz

Zakladatel značky PPArena.cz, který je vášnivým paintballistou a hrajícím kapitánem stejnojmenného týmu s kterým sklízí úspěchy jak na poli sportovním tak i pořadatelském (taky je to arogantní a sebestředný idiot, ale to je jiná story). Po roční odmlce stojí právě on za vzkříšením České paintballové ligy v roce 2015 a její realizací včetně současné podoby.

Ave PaP!

speaker
Kateřina Papež
Ředitelka ČPL

Telefon: (+420) 739 445 883
E-mail: info@paintball-plzen.cz

To, že si někdo (PaP) vymyslí pořádání turnaje, neznamená, že se tak stane mávnutím kouzelného proutku. Za organizací a realizací všech věcí kolem stojí a personálně na to osobně dohlíží ředitelka ČPL. Ona je tou osobou, bez které by to nešlo (na rozdíl od pánů nahoře a dole). A peče muffiny s logy ČPL na každé kolo (ňam ňam).

speaker
Vladan Marek
Guru

Dan tu byl, je a bude. Byl tu předtím, než většina hráčů začala hrát paintball a je tu i po tom, co už ho notná dávka přestala hrát (rodičovství přináší oběti a koníčky jdou stranou). Je spojen se vším kolem paintballu (dost možná proto, že má největší a nejlepší paintballshop v ČR) a dřív organizoval právě ČPL a proto je jejím guru. A do doby než se definitivně odstěhuje do Asie (jižní morava) a prodá paintballshop PaPovi (dáváme mu rok, maximálně dva…), tak bude guru, i když...on bude guru už napořád. K němu si choďte stěžovat, že to 141 bylo přísné.

Fakturační údaje a sídlo firmy
DPZ Consulting s.r.o.
Vojtěšská 245, Mýto
338 05 Rokycany
Czech Republic

IČO: 28009525 DIČ: CZ28009525
Do obchodního rejstříku zapsána Krajským soudem v Plzni dne 5.3.2008, spisová značka C 21269

fotografie by Martin Onderkys a Beďo Vlado

Registrace týmu


5 MAN BYO

Registrace týmu


5 MAN FPO